En Çok Para Kazandıran İşler

Written by Genel

Bu makalemizde sizlere İstanbul Mali Müşavir firması olarak en çok para kazandıran işler konusunda yaptığımız bir araştırmadan çıkan sonuçları aktarmak istiyorum. Bir meslek sahibi olabilmenin ciddi güçlükleri ve zorlukları vardır. Bunun için ileride pişman olmamak adına nasıl bir meslek seçeceğinizi iyi bilmeniz gerekiyor. Hatta ek iş yapacaksanız bile hayal kırıklığına uğramamak adın seçimlerinizi yeniden gözden geçirmelisiniz.

Aşağıda sizler için çok para kazandıracak olan işleri anlatmaya çalıştık.

İnsan bazen o kadar büyük hayaller kurar ki amacı her şeye sahip olmaktır. Bu rahat ve konforlu bir hayat sürmek. Birikim yapma derdine düşmeden sürekli olarak kazanmak ve her istediğini yapabilmek. Liste aslında bu şekilde uzayıp gidecektir.  Bazı işler vardır ki yorucudur ancak keyiflidir. Günün sonunda yapılan işten iyi bir kazanç elde edildiği zamanda tüm yorgunluk geçip gider. Bazı meslekler var ki onlar yorucu değil ancak kazançları iyidir.

Dijital Yatırım

Birikimlerinizin kolay bir şekilde yatırıma çevrilmesini istiyorsanız o zaman bir yatırım heabı açabilirsiniz. Burada sizin gireceğiniz tutara göre de farklı yatırım araçlarına sahip olabiliyorsunuz. İstediğinizi kolayca aldıktan sonra yatırıma başlanabilir. Bu konuda uzman yatırımcılardan destek alınabilir. Yatırımcılar size bu konuda destek olabileceklerdir. Örneğin forex iyi bir yatırım aracı olabilir ya da son dönemlerde kazancı çok iyi olan Bitcoin sistemlerini burada örnek olarak gösterebiliriz. Ancak ne yapacaksanız yapın bilinçsizce yatırım yapmaktan uzak durmalısınız. Alacağınız eğitimlerin sizin için bir kayıp olduğunu düşünmemelisiniz. Yatırıma başladığınız zaman sağlanacak gelirde ciddi anlamda size para kazandırabilecektir.

VİOP Yatırımı

VİOP yani Türkçe  kelime açıklamasıyla bakarsak Vadeli İşlemler ve Opsiyon Piyasası.  Bu piyasa borsa itanbul bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Burada sözleşmeler alınıp satılmaktadır. İçerisinde yüzlerce yatırım aracı vardır isteseniz döviz, isterseniz altın, isterseniz gümüş ya da farklı yatırım araçlarını kullanabilirsiniz. Bu size yatırımınıza göre kazanç sağlayacaktır. Öncelikli olarak düşük teminatlarla başlamanızı tavsiye ediyorum özellikle de bu konuda ücretsiz eğitimler ve seminerler düzenleniyor buradan yardım alabilirsiniz.

Hisse Senedi Yatırımı

Hisse senedi yatırımı her dönem ilgi görmüştür. İstanbul mali müşavir firması olarak bizler hisse senedi yatırımcılığının geçmişten bu yana kadar popüler olduğunu biliyoruz. Dünya genelinde bakacak olurak hisse senedi yatırımcılığı ile servet kazananlar ve hatta kazanmaya devam eden insanlarda vardır. Bunu bir meslek haline getirirseniz düzenli bir para kazanmış olursunuz.  Hisse senedi alımına 1000 TL gibi düşük bir rakamla başlayabilir ve ek kazanç olarak değerlendirebilirsiniz. Zamanla kazancınız yükselecek ve bu anlamda da bütçenizi daha yukarıya doğru çekebilirsiniz. Hisse senedi piyasasında yatırımın büyüğü ya da küçüğü şeklinde bir ayrım yoktur. Mutlaka bütçenize göre bir şirket bulabilir ve yatırımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Geri Dönüşüm

Dünyada uzun zaman öncesinden yapılan ancak ülkemizde son birkaç sene içerisinde popüler olmaya başlayan geri dönüşüm sektör oldukça iyi kazandıran işler arasında yer alıyor. Örneğin kağıt,metal ya da cam gibi faydalı malzemeleri geri dönüşüme kazandırabilirsiniz.

Ben bir İstanbul mali müşavir olarak aslında son zamanda özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyükşehirlerde bu işin çok fazla kişi tarafından yapıldığını görüyorum. Sizde sokaklarda kağıt toplayan insanları gördüğünüzde belki itici bir meslek gibi gelecek ancak kazanca baktığınız da iyi gelir getirdiğini görebilirsiniz. Ancak benim yukarıda bahsettiğim konu bunu sizin yapmanız değil şirket kurarak geri dönüşümü daha kapsamlı bir hale getirmeniz yönünde.

Last modified: 19 Mart 2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir